درباره ما / شرایط و مقررات

 

درباره ما / شرایط و مقررات

درباره “ای پیشه” 

سایت ها و اپلیکیشن epishe برای تسهیل ارتباط بین صاحبان کسب و کارهای فنی در زمینه سیستم های ایمنی و هشدار دهنده و مشاغل وابسته، با کلیه مخاطبین اعم از مردمی که نیاز به این خدمات دارند یا شرکت های همکار که می خواهند برای قسمتی یا همه پروژه خود، پیمانکار دست دوم  اختیار کنند، راه اندازی شده است.

کلیه فعالیت های سایت ها و اپلیکیشن epishe تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و مطابق آن تعبیر، تفسیر و اجرا می شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت ها و اپلیکیشن epishe متعلق به شرکت پاوان الکترونیک ایرانیان (سهامی خاص) بوده و هدف ما کمک به توسعه کسب و کار و اشاعه فرهنگ استفاده از سیستم های حفاظت الکترونیک در اماکن مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و … می باشد.

کلیه اشخاص و شرکت ها می توانند براحتی تخصص های خود را معرفی نموده و بیواسطه و مستقیم با مردم و دیگر همکاران ارتباط داشته باشند و با امکانات “ای پیشه کسب و کار خود را رونق دهند.

آخرین به روز رسانی این سند، در اسفند ماه سال ۱۳۹۵ است و این شرایط و ضوابط برای تمامی کسانی که حساب کاربری خود را ایجاد و یا در وب سایت و یا اپلیکیشن “ای پیشه” به عنوان کاربر فعالیت می‌نمایند، لازم الاجرا است. کاربران موافقت خود را با این شرایط و قوانین، به وسیله انتخاب آن در هنگام ثبت نام و مطالعه آن در وب سایت یا اپلیکیشن “ای پیشه”، اعلام می‌نمایند. همچنین بنابراین قوانین، وظایف و مسئولیت‌های “ای پیشه” در قبال کاربران و اطلاعات نمایش داده شده در وب سایت و یا اپلیکیشن “ای پیشه” مشخص می‌گردد.

 

لطفاً در صورت اطلاع یافتن از وقوع هر گونه فعالیت غیرقانونی و یا نقص امنیتی، مدیران “ای پیشه” را در جریان قرار دهید.

 درباره ما / شرایط و مقررات

شرایط و مقررات

پیش از اینکه کاربر “ای پیشه”  شوید یا از خدمات و ابزار سایت”ای پیشه” استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه کاربری، شما پذیرفته ‏اید تا زمانی که از سایت‏ها و خدمات “ای پیشه”، یا از ابزارهایی که در دسترس کاربران قرار داده شده تا با آن از خدمات سایت‏های “ای پیشه” بهره‏ مند شوند، استفاده می کنید، مفاد توافق‏نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق داشته و لازم ‏الاجر است. لذا ضمن توافق نامه حاضر و عقد خارج لازم، کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص خودمان، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند. همچنین شما موافقت نموده و تعهد داده‏ اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی ما استفاده نکنید.

 

نکات قابل توجه در محدودیت و میزان مسئولیت‏های “ای پیشه”

“ای پیشه” در قبال محتوا، فعالیت‏ها یا عدم فعالیت‏ها و آگهی‏ هایی که کاربران در سایت قرار داده‏ اند، هیچ مسئولیتی نمی‏پذیرد. شما “ای پیشه” را به عنوان فضایی که به هر کسی این امکان را می‏دهد تا درباره موضوعات مرتبط، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند، خواهید شناخت. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‏کنیم. ما هیچ کنترلی روی خدمات و کالایی که احتمالاً مبادله خواهد شد از هیچ نظر، اعم از کیفیت، استاندارد، رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در آگهی به آن‏ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‏ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها با خود کاربران است. این سایت صرفاً محلی برای اطلاع رسانی است.

 

درباره ما / شرایط و مقررات

ممکن است لینک‏هایی از طریق سایت‏ “ای پیشه”  به سایت‏ها و یا مضامین و یا فایل‏هایی که در کنترل “ای پیشه”  نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک‏ها صرفاً به منظور معرفی آیتم و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏هایی نیست. “ای پیشه” هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ها، فایل‏ها و مضامینی که از طریق لینک‏های قرار داده شده در سایت‏ “ای پیشه”  به آن‏ها دسترسی می یابید، ندارد. به علاوه “ای پیشه” ، به هیچ وجه خدمات یا محصولات ارائه شده در این سایت‏ها یا مضامین چنین خدمات و محصولاتی را که از طریق لینک‏های قرار داده شده در “ای پیشه”  به آن‏ها دسترسی دارید، تضمین نمی‏کند.

 

با توجه به اثر گذاری فاکتورهای بیشمار در دسترسی مطمئن و دائمی به وب سایت‏ها که کنترل بسیاری از آنها در اختیار ما نمی باشد، لذا متاسفانه و علی الرغم همه مساعی ما، ممکن است گاهی اوقات وب سایت و به طبع آن اپلیکیشن ما از دسترس خارج شود. ما هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص، غیرمستقیم یا ناشی از- مستقیم یا غیر مستقیم- ناتوانی شما در استفاده از سایت‏ها، خدمات یا ابزارهایمان نمی‏پذیریم.

“ای پیشه” و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکاء و توزیع ‏کنندگان رسمی “ای پیشه” هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‏ “ای پیشه” توسط اشخاص ثالث ارائه می‏شوند، یا برای فهرست‏ ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و آگهی می‏شوند، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی‏ های اشخاص ثالث را درج می‏کند.

مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده شماست و “ای پیشه” هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از این سایت ندارد.

 

ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در “ای پیشه” اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح‏ها یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

 

درباره ما / شرایط و مقررات

شرایط استفاده از امکانات ارتباطی

“ای پیشه” برخی امکانات ارتباطی از قبیل چت را با هدف تسهیل ارتباطات، کاهش مزاحمت‌ها و افزایش معاملات ارائه می‌کند. صحبت‌های کاربران صرفاً باید مربوط به آگهی خاص و در خصوص ارائه و یا دریافت کالا و خدمات مورد اشاره باشد و استفاده از آن بابت مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی مجاز نیست. “ای پیشه” برای ایجاد محیطی ایمن برای معاملات، ضمن ذخیره‌سازی اطلاعات ارتباطی و تحلیل خودکار آنها، بر اساس یافته‌های هوش مصنوعی، پیشنهادات و خدماتی را بر روی ابزارهای ارتباطی خود ارائه می‌کند. لذا لازم به یادآوری است که بر خلاف محیط‌های ارتباطی دیگر که مشمول استانداردهای حریم شخصی است، ارتباطات روی “ای پیشه” صرفاً باید مربوط به سپردن یا درخواست خدمات مربوط به این سایت باشد و “ای پیشه” برای ایجاد محیطی ایمن و جلوگیری از سوءاستفاده و مزاحمت، بر روی این ابزارها ممکن است در صورت لزوم، نظارت ماشینی یا انسانی صورت دهد.

 

لطفاً در صورت هرگونه پیشنهاد اینجا کلیک کنید.

 

  

مطالعه موارد زیر  برای استفاده‌ بهتر از “ای پیشه” توصیه می شود.

 • کاربر
 • محتوا
 • شرایط ثبت آگهی در “ای پیشه”
 • قوانین و مقررات مالک کسب و کار
 • قوانین و مقررات حفظ حریم خصوصی و حساب کاربری
 • قوانین و مقررات محتوا
 • با اطمینان خرید کنید
 • پرسش‌های متداول
 • توصیه هایی برای ثبت آگهی های جذاب تر
 • امکانات ویژه برای آگهی‌ها
 • تعرفه خدمات

 

کاربر

هر مراجعه کننده به وب سایت و یا اپلیکیشن “ای پیشه”، به عنوان یک کاربر محسوب شده و بسته به اینکه ثبت نام نموده و وارد حساب کابری خود شده باشد یا خیر، دسترسی‌های گوناگونی نظیر جستجو در کسب و کارها، ارائه محتوا نظیر ثبت امتیاز، نظر و یا عکس برای کسب و کار مورد نظر خود، امکان ثبت کسب و کار جدید، درخواست مدیریت کسب و کار و مشاهده جزئیات و بازدید صفحه کسب و کار خود، خواهد داشت.

 

 

محتوا

محتوا” به معنای متن، تصاویر و عکس‌ها، فایل‌های صوتی و تصویری، داده‌های موقعیت مکانی و همه اشکال دیگر داده‌ها یا ارتباطات درونی وب سایت یا اپلیکیشن “ای پیشه” است. “محتوای عمومی کاربر” به معنی محتوای ارسالی و یا دریافتی، از طریق ارتباط با سایت یا اپلیکیشن “ای پیشه”، مانند امتیازدهی، نظردهی، ثبت تصاویر، بررسی و گزارش خطا، ثبت موقعیت مکانی، پیام ها، اطلاعات و … است که از کاربر ممکن است به صورت عمومی نمایش داده شود. “محتوای شخصی کاربر” به معنی محتوای ارسالی و یا دریافتی، از طریق ارتباط با سایت یا اپلیکیشن “ای پیشه”، مانند موقعیت مکانی کاربر، مشخصات کاربری نظیر پست الکترونیکی، شماره تماس و رمز ورود، جستجوهای کاربر و علایق وی، به همراه تمامی اطلاعاتی از کاربر است که به صورت عمومی نمایش داده نشده و تنها خود کاربر به آنها دسترسی دارد و “ای پیشه” از آنها تنها به منظور برقراری ارتباط و یا ارائه پیشنهادات ویژه و نتایج جستجوی دقیق تر به کاربر، استفاده می‌نماید.

 

شرایط ثبت آگهی در “ای پیشه”

“ای پیشه” بستر تبلیغات و معرفی کسب وکارهای گوناگون را به کلیه مخاطبان هدف، فراهم کرده است و با ثبت قراردادهای تبلیغاتی، این خدمات را به کسب وکارها ارائه می‌نماید و عموم مردم نیز می توانند از طریق وب سایت یا اپلیکیشن “ای پیشه” برای انجام کارهای خود مجری مجرب پیدا کنند.

کاربران آگهی‌دهنده با ثبت آگهی خود در ای پیشه” تأیید می‌کنند که آگهی ایشان چه در قسمت عکس یا توضیحات شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود. همچنین، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند تأیید و انتشار آگهی‌ها، “ای پیشه” ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد.

 

 • مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
 • ناقض حریم شخصی افراد،
 • آگهی‌های فروش یا اجاره هرگونه ملک یا محل اقامت
 • استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، گوشی، حراج و موارد مشابه،
 • درج قیمت در عنوان و توضیحات آگهی
 • هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان
 • استفاده از حروف و زبان انگلیسی برای آگهی‌های فارسی،
 • هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
 • برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای،
 • خدمات یا ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک،
 • فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض «قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان»،
 • هر گونه اجاره و فروش فیلم یا موسیقی،
 • شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،
 • هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه یا بدون جایزه)،
 • آگهی انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی،
 • هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن،
 • کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد،
 • فروش دستگاه فلزیاب، گنج‌یاب، حفاری غیرمجاز یا لوازم و تجهیزات مرتبط با آن،
 • خدمات مرتبط با همسریابی، دوست‌یابی، مشاوره خانوادگی،
 • آگهی‌هایِ محرمیت، صیغه و ازدواج،
 • خدمات، دفاتر و شرکت‌های مرتبط با لیزینگ
 • فروش فاکتور و پیش فاکتور برای اخذ وام، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن،
 • هرگونه خدمات مرتبط با گرین‌کارت یا اقامت کشورها و مسافرت و اخذ ویزا به کشورهایی که منع قانونی برای ورود به آن‌ها وجود دارد،
 • خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع،
 • خرید و فروش اعضای بدن، مانند کلیه
 • درخواست کمک‌های نقدی یا پیش‌پرداخت برای معامله‌های از راه دور،
 • درج شماره حساب در متن آگهی،
 • خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
 • معرفی سایت‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با “ای پیشه” را دارند،
 • خرید و فروش حیوانات، پرندگان و خزندگان وحشی و گوشت‌خوار،
 • خرید و فروش مواد غذایی، تقویتی و مکمل‌های ورزشی،
 • نصب برنامه‌های جانبی موبایل و ویندوز،
 • پنل پیامک انبوه،
 • درج آگهی‌های دوره‌های آموزشی بدون قراردادن اطلاعاتی در مورد مدرس،
 • درج آگهی‌ خودروهای غیر قابل خرید و فروش در ایران،
 • درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز،
 • ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد،
 • قرار ملاقات غیرتجاری به صورت آنلاین،
 • وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی
 • آگهی‌های فروش سیم کارت موبایل.
 • هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و “ای پیشه” در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

 

قوانین و مقررات مالک کسب و کار

صاحب یا مالک کسب و کار

کاربری که در وب سایت ثبت نام نموده و اطلاعات کاربری خود را به صورت کامل وارد کرده و شماره تماس وی تایید شده باشد، مالک آن کسب و کار شناخته می شود و به این ترتیب از همان موقع مالک کسب و کار مسئولیت اصلی اطلاعات ارائه شده در صفحه کسب و کار منتصب به خود را خواهد داشت و “ای پیشه” هیچگونه مسئولیتی در قبال درستی و یا نادرستی اطلاعات ثبت شده خصوصاً مهارت وی در تخصص یا تخصص های معرفی شده ندارد.

در صورتی که فردی ادعای مالکیت کسب و کاری را دارد که پیش از این کاربر دیگری مالکیت آن را بر عهده گرفته است، تنها می تواند موضوع را به ما گزارش نموده تا بررسی های لازم در جهت تصحیح مالکیت کسب و کار صورت گیرد. بدیهی است “ای پیشه” مختار است که در صورت عدم رعایت قوانین، صحت محتوا و هرگونه شکایت قانونی از صفحه کسب و کار، آن صفحه را حذف یا اصلاح نماید.

  

قوانین و مقررات حفظ حریم خصوصی و حساب کاربری

“ای پیشه” موظف است امنیت اطلاعات حساب کاربری افراد را تضمین نماید و برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به آن تمام تلاش خود را به کارگیرد. دسترسی به اطلاعات شما تنها توسط سایت “ای پیشه” و کسانی که بنابر وظیفه فنی خود به سرورهای “ای پیشه” دسترسی دارند امکان‌پذیر خواهد بود. از اطلاعات حساب کاربری ممکن است در مواردی همچون اطلاع رسانی ایمیلی، پیامکی و نوتیفیکیشن، تنها از طرف “ای پیشه”  استفاده گردد.

 

هرکاربر پس از ایجاد حساب کاربری، یک کلمه عبور خواهد داشت که مسئولیت نگهداری و عدم فاش شدن آن بر عهده کاربر خواهد بود و عواقب سوء استفاده از حساب کاربری در صورت عدم نگهداری مناسب از کلمه عبور توسط کاربر، متوجه خود او خواهد بود. یک فرد نمی‌تواند چند حساب کاربری داشته باشد و مسئولیت مشخصات حساب کاربری با فرد ایجاد کننده آن است. از اسامی و مشخصات افراد معروف و یا اسامی جعلی و توهین آمیز برای ایجاد حساب کاربری، نمی‌توان استفاده کرد.

 

از اطلاعات حساب کاربری در خارج از اپلیکیشن و وب سایت “ای پیشه” استفاده نخواهد شد و کاربر می‌تواند در صورت تمایل حساب کاربری خود را حذف نماید. یک کاربر برای افراد غیر، بدون اجازه آنها، نمی تواند حساب کاربری ایجاد نماید و مسئولیت آن، با شخص ایجاد کننده حساب کاربری است. “ای پیشه” مختار است که در صورت عدم رعایت قوانین، صحت محتوا و هرگونه شکایت قانونی از یک حساب کاربری، آن حساب کاربری را حذف یا اصلاح نماید.

 

قوانین و مقررات محتوا

هرگونه استفاده از محتوا تنها با اجازه “ای پیشه” امکان پذیر است و در صورت اجازه ارائه محتوا در قالب‌های گوناگون و یا به صورت نقل قول، ذکر منبع الزامی است. “ای پیشه” در رابطه با صحت و موضوع هرگونه محتوایی که کاربران ایجاد کرده و به اشتراک میگذارند، هیچگونه مسئولیتی ندارد. “ای پیشه” از تمامی محتواهایی که از کاربر دریافت نموده و در اختیار دارد، تنها در راستای ارائه پیشنهادها و خدمات بهتر به کاربر، استفاده می نماید. کشف، پیاده‌سازی، مهندسی معکوس و یا هر اقدام دیگری برای استخراج هر نوع کد، ایده و یا الگوریتم از هر بخشی از “ای پیشه” ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. مسئولیت نحوه دسترسی و استفاده از محتوای “ای پیشه” با کاربر است.

 

با اطمینان خرید کنید

با توجه به اهمیت سیستم های ایمنی در تامین امنیت شما، کار خود را به کسانی بسپارید که اعتماد پذیری بیشتری داشته باشند، در این خصوص کنترل مشخصات ارائه دهنده کالا یا خدمات قویاً توصیه می شود و طبعاً اشخاص دارای جواز و شرکت ها می توانند دارای اعتبار بیشتری باشند.

هرگز پیش از دریافت کالا و خدمات هزینه‌ای پرداخت نکنید.

در مواردی که ارائه خدمات از طرف ارائه دهنده منوط به فروش کالا به شما می شود، در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.

 

 

پرسش‌های متداول

 

چگونه آگهی خود را روی ای پیشه” قرار دهم؟

شما از طریق وب سایت و اپلیکیشن آندروید می‌توانید آگهی خود را ثبت نمائید:

وب‌سایت:

تنها کافی‌ست روی کلید سبز رنگ «+ ثبت آگهی» بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید؛ پس از انتخاب تخصص و شهر موردنظرتان، اطلاعات آگهی را کامل کنید. پس از خواندن «شرایط استفاده»، بخش مربوط به پذیرش شرایط را تیک بزنید و آگهی را ارسال کنید.

اندکی بعد دستیار “ای پیشه” نامه‌ای را به آدرس ایمیلی که در متن آگهی خود قرار داده‌اید ارسال خواهد کرد که در آن لینک «مدیریت آگهی» و امکان تغییر یا برداشتن آگهی موردنظر از “ای پیشه” در اختیار شما قرار داده شده است.

 

برنامه‌ اندرویدی “ای پیشه”:

تنها کافی‌ست علامت «+» بالای صفحه در برنامه را لمس کنید. پس از انتخاب تخصص و شهر انتخابی خود، قوانین را بخوانید، اطلاعات آگهی را کامل کنید و در نهایت آگهی را ثبت نمایید.

اندکی بعد دستیار “ای پیشه” نامه‌ای را به آدرس ایمیلی که در متن آگهی خود قرار داده‌اید ارسال خواهد کرد که در آن لینک «مدیریت آگهی» و امکان تغییر یا برداشتن آگهی موردنظر از “ای پیشه”  در اختیار شما قرار داده شده است.

 

چگونه آگهی خود را حذف کنم؟

پس از تأیید آگهی، برای شما یک ایمیل ارسال می‌شود. تنها کافی است لینکی که در آن ایمیل آمده است را نگهدارید و از طریق آن هر زمان که خواستید آگهی را از “ای پیشه” حذف کنید.

 

ایمیل تأیید آگهی را پاک کرده‌ام. حالا چگونه آگهی را حذف کنم؟

ار طریق وب‌سایت:

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه «آگهی‌های من» در وب‌سایت “ای پیشه”، آگهی‌های خود را مدیریت نمایید.

 

حذف از طریق برنامه اندرویدی “ای پیشه”:

در برنامه اندروید “ای پیشه”، پس از ورود به سربرگ «پیشه من»، بخش «آگهی‌های من» را انتخاب کنید، سپس با لمس هر آگهی می‌توانید نسبت به حذف آن اقدام نمایید.

توجه داشته باشید در صورتی که به حساب کاربری‌تان وارد نشده باشید قادر به مشاهده و حذف آگهی‌های مورد نظرتان نخواهید بود،

بنابراین برای دسترسی به این قابلیت‌ها ابتدا لازم است وارد حساب کاربری‌تان شوید.

 

 

من از خدمات “ای پیشه” راضیم! چگونه می‌توانم از این کار شما حمایت کنم؟

بهترین حمایت شما، ترویج “ای پیشه” است. پس لطفاً “ای پیشه” را به دوستان خود معرفی کنید!

 

چرا گاهی اوقات تأیید آگهیها طولانی میشود؟

بررسی آگهیها یک فرآیند انسانی است و برای حفظ کیفیت “ای پیشه” باید با دقت انجام شود. بازبینیها توسط ناظران در ساعات و روزهای کاری انجام میگیرد؛ لذا کمی تأمل نمائید.

 

 

برای ویرایش آگهی منتشر شده چه کار باید کرد؟

از طریق صفحه «مدیریت آگهی»، در وب سایت یا اپلیکیشن می‌توانید آگهی خود را ویرایش کنید.

 

مرتباً با پیام «آگهی تکراری است» مواجه میشوم، چه کاری باید انجام دهم؟

باید آگهی مشابه قبلی‌تان را از طریق لینکی که در ایمیل تأییدی برای شما فرستاده شده است حذف کنید

و پس از گذشت ۲۴ ساعت، مجدداً آگهی خود را ارسال نمایید.

 

توصیه هایی برای ثبت آگهی های جذاب تر

 • برای تهیه عنوان آگهی وقت بیشتری بگذارید زیرا موجب جذابیت بیشتر آگهی شما می شود.
 • همچنین با توجه به مناسبت ها و شرایط زمانی، اقتصادی و … آن را عوض کنید.
 • همه اطلاعات خواسته شد اعم از اجباری و اختیاری را تکمیل کنید، زیرا مردم به پروفایل های کاملتر بیشتر اعتماد می کنند.
 • عکس های آگهی خود را هوشمندانه انتخاب کنید زیرا عکس های جذاب موجب ترغیب مشتریان می شود.
 • از مشتریان تقاضا کنید در مورد خدمات و اجناس شما، نظر خود را از طریق وب سایت یا اپلیکیشن ابراز نمایند
 •  زیرا این نظرات مثبت سبب می شود که مشتریان بعدی، با اطمینان و رغبت بیشتری به شما مراجعه کنند.
 • در فیلد برچسب ها در فرم ثبت تخصص کلماتی که مایلید در فضای وب با آن شناخته و جستجو شوید وارد کنید. بین این کلمات از “،” انگلیسی استفاده کنید.

امکانات ویژه برای آگهی‌ها

درج آگهی در تمامی دسته‌بندی‌های ای پیشه” برای بار اول و در ماه اول رایگان است.